Nowy J125 na kategorię B

Nowy skuter Kawasaki J125 zawitał do salonu DELTA Plus. Sprzęty 125cc, które można prowadzić na prawko kat. B mają często jeden problem – są ekstremalnie małe. Co może być problemem dla kierowcy, ekhm, nieco szczodrzej proporcjonalnego. W J125 najgenialniejsze jest to, że jedyną różnicą między sportowym skuterem klasy 300cc jest silnik. Trzeba po prostu podejść i zobaczyć liczbę „125” aby odróżnić ten sprzęt do 300-tki. Masz wszystko, co dobre w J300 – wielkość, mnóstwo miejsca, gigantyczną kanapę, komfort i możesz prowadzić mając prawo jazdy kat. B. Więcej szczegółów niebawem. Zobacz naszą ofertę motocykli na kategorię B.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Odwiedź nas, zadzwoń, lub prześlij zapytanie.

 Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że:

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest DELTA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Wojska Polskiego 18 41-500 Chorzów, dane  kontaktowe Tel. 32 346 346 6, e-Mail informacja@deltaplus.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krystyna Wal,  e-mail i iod@deltaplus.pl
 3. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych którego dokonano przed jej cofnięciem.
 4. Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie informacji na adres iod@deltaplus.pl
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do  udzielenia informacji a następnie usuwane z systemu, chyba że jednocześnie wyraziłem zgodę na inne działania podejmowane przez administratora danych tj. otrzymywanie informacji handlowych.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).