Okulary GLORYFY

 

Ponad 60 okularów GLORYFY dostępnych od ręki w Kawasaki DELTA Plus.

Zapraszamy do przymierzania na miejscu, a jest co testować. Do wyboru macie okulary sportowe i do chodzenia na co dzień. Możecie również zamówić GLORYFY ze szkłami korekcyjnymi. Możecie zamówić je 24h na dobę w naszym sklepie internetowym

http://sklep.deltaplus.pl/pl/c/Okulary-Gloryfy/146

Możecie próbować je zniszczyć. Ale mało prawdopodobne, że się to Wam uda. My próbowaliśmy je zdemolować przejeżdżając po nich Z1000. No i się nie udało. Zobaczcie sami poniżej dwa filmy.

Aha, jeszcze jedno. Nie musicie mieć obaw, że okulary zostały wykonane w Chinach przez ludzi, którzy tak naprawdę nienawidzą swojej pracy. Zrobili je w Austrii, kolebce Terminatora.

 

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Odwiedź nas, zadzwoń, lub prześlij zapytanie.

 Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że:

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest DELTA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Wojska Polskiego 18 41-500 Chorzów, dane  kontaktowe Tel. 32 346 346 6, e-Mail informacja@deltaplus.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krystyna Wal,  e-mail i iod@deltaplus.pl
 3. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych którego dokonano przed jej cofnięciem.
 4. Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie informacji na adres iod@deltaplus.pl
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do  udzielenia informacji a następnie usuwane z systemu, chyba że jednocześnie wyraziłem zgodę na inne działania podejmowane przez administratora danych tj. otrzymywanie informacji handlowych.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).