KX500

Ach, KX. Warto dodać, że ludzie w latach 80-tych byli naprawdę pokręceni i trzeba było wyjątkowo szalonych motocykli, żeby ich zaskoczyć. Jeśli ktoś w tamtych latach napisał, że jakiś motocykl jest "zbyt brutalny" i "nie nadaje się do jazdy", to znaczy, że ten motocykl był czymś, co dziś byłoby zakazane konstytucyjnie. Fabrycznie KX500 miał 65 KM. Co z jednocylindrowego silnika 2T o pojemności 499cc było wartością wręcz kosmiczną. Plotka głosi, że po dziś dzień na świecie jeżdżą egzemplarze 100 konne... Mamy powinny KX500 używać jako coś, do straszenia swoich dzieci kiedy są niegrzeczne i nie chcą odrobić zadania domowego.

KX500

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Odwiedź nas, zadzwoń, lub prześlij zapytanie.

 Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że:

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest DELTA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Wojska Polskiego 18 41-500 Chorzów, dane  kontaktowe Tel. 32 346 346 6, e-Mail informacja@deltaplus.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krystyna Wal,  e-mail i iod@deltaplus.pl
 3. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych którego dokonano przed jej cofnięciem.
 4. Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie informacji na adres iod@deltaplus.pl
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do  udzielenia informacji a następnie usuwane z systemu, chyba że jednocześnie wyraziłem zgodę na inne działania podejmowane przez administratora danych tj. otrzymywanie informacji handlowych.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).