Nowy Versys 650

Kiedy Kawasaki projektowało nowego Versysa, zasady były jasne. Motocykl musiał być co najmniej tak uniwersalny, komfortowy i praktyczny jak poprzednik, ale silnik i cała konstrukcja motocykla musiały być bardziej sportowe. No i udało się. Porównując oba te motocykla natychmiast da się zauważyć, że nowy Kawasaki Versys 650 jest wyraźnie bardziej dynamiczny, szybszy i mocniejszy, ale moc oddaje w bardziej kulturalny sposób. Co oczywiście ma zbawienny wpływ na kontrolę motocykla w zakrętach, kiedy przejeżdżając przez apeks możesz aplikować mieszankę paliwowo-powietrzną co do milimetra i trzymać gaz na tak precyzyjnym poziomie, jak sobie tego życzysz, dzięki czemu motocykl nie ma tendencji do destabilizacji i przejeżdża zakręty jak przyklejony. Reakcja na gaz i jego kontrola jest tak wyraźnie lepsza, że masz wrażenie, że sam sterujesz zaworami w przepustnicy za pomocą własnych palców. Mówiąc kolokwialnie: dzięki podwójnej przepustnicy frajda z pokonywania zakrętów nowym Versysem jest MEGA-ogromna :-)

Nowy Versys 650

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Odwiedź nas, zadzwoń, lub prześlij zapytanie.

 Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że:

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest DELTA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Wojska Polskiego 18 41-500 Chorzów, dane  kontaktowe Tel. 32 346 346 6, e-Mail informacja@deltaplus.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krystyna Wal,  e-mail i iod@deltaplus.pl
 3. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych którego dokonano przed jej cofnięciem.
 4. Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie informacji na adres iod@deltaplus.pl
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do  udzielenia informacji a następnie usuwane z systemu, chyba że jednocześnie wyraziłem zgodę na inne działania podejmowane przez administratora danych tj. otrzymywanie informacji handlowych.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).