Vulcan 900 na A2

Masz prawko A2 i obawiasz się, że będziesz skazany na mało reprezentatywne i nudne motocykle? Nie z Kawasaki. Do naszego salonu zawitał dziś nowy Vulcan 900 Classic Special Edition i nic Cię nie powstrzyma przed wieczorną przejażdżką po mieście lub wycieczką na południe Europy jeśli masz tylko kategorię A2. Dostępna jest również wersja o obniżonej do 25 kW mocy, ale jednostka V2 w Vulcanie to nie przypalające krocze, grzejące się, wibrujące kowadła. Silnik w Vulcanie ma podwójną przepustnicę, dzięki czemu oddaje moc dokładnie w taki sposób, jakiego potrzebujesz. Nie szczeka, nie zaskakuje, po prostu perfekcyjnie dozuje mieszankę, aby kierowcą miał jak najlepsze doświadczenie z jazdy motocyklem. A przecież o to chodzi, prawda?;-)

Zapraszamy do Kawasaki DELTA Plus. Dziś przyszła do salonu specjalna przesyłka ze Vulcanem Special Edition w środku. Tak, patrząc na niego będziecie chcieli wybrać się w trasę. My chcemy...

Vulcan 900 na A2

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Odwiedź nas, zadzwoń, lub prześlij zapytanie.

 Jednocześnie, oświadczam że zostałem/am poinformowany/wana że:

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest DELTA Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Al. Wojska Polskiego 18 41-500 Chorzów, dane  kontaktowe Tel. 32 346 346 6, e-Mail informacja@deltaplus.pl
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krystyna Wal,  e-mail i iod@deltaplus.pl
 3. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych którego dokonano przed jej cofnięciem.
 4. Cofnięcia zgody dokonać można przez wysłanie informacji na adres iod@deltaplus.pl
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas niezbędny do  udzielenia informacji a następnie usuwane z systemu, chyba że jednocześnie wyraziłem zgodę na inne działania podejmowane przez administratora danych tj. otrzymywanie informacji handlowych.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • Żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • Żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • Wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • Żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO).